Про компанію

Компанія «Синерджи Фарм Груп» молода компанія, яка була заснована в 2018 році. Компанія є ексклюзивним дистриб’ютором та імпортером на фармацевтичному ринку України. Основними напрямками діяльності компанії є імпорт та дистрибуція, логістика, маркетингове просування дієтичних добавок, аптечної косметики на території України.

Компанія виступає як надійний партнер, оскільки основним пріоритетом для нас, є надання якісного сервісу, імпорт тільки від кращих виробників світу, формування цікавого для споживача і партнерів асортименту дієтичних добавок і косметичних засобів.

Як імпортер, компанія «Синерджи Фарм Груп» стежить за тенденціями розвитку європейських фармринків і фармринків СНД, тому представляє і рекламуватиме тільки кращі дієтичні добавки. Ми співпрацюємо з такими провідними компаніями: Хаско Лек (Польща), Натур Фарм Продукт (Польща), Салюта (Республіка Казахстан), Еубіон (Польща), Аронія Фарм (Республіка Киргизстан).

У 2018 року ми сформували команду професіоналів, які мають великий досвід роботи на фармацевтичному ринку: команду менеджерів по роботі з клієнтами, департамент транспортної та складської логістики, команду креативних маркетологів, кілька медичних представників. Наші співробітники – це запорука успішного розвитку компанії, тому ми забезпечуємо комфортні умови роботи і конкурентну заробітну плату.

Сподіваємося, що споживачі по достоїнству оцінять наші продукти і наша місія компанії буде відповідати їхнім очікуванням.